Skip to content

Ūdens uzglabāšanas zelta likums

Īpaši svarīgi mammām un bērniem!

Ko nekad nevajadzētu darīt ar ūdeni, lai dzīvotu ilgi un veselīgi.

Dan Volevah
25th May, 2021

Kā karstā laikā uzglabāt ūdeni pudelēs?

Nav vēlams ūdeni uzglabāt tiešos saules staros ne stikla, ne plastmasas traukā. Protams, nekas nav labāks par stikla iepakojumu. Taču, ja Jūs dzīvojat valstī, kur PET iepakojums ir populārāks, tad Jums būs svarīgi to zināt.

Tas ir īpaši svarīgi vasarā.

Jau cik gadus vasarā, ejot pa pludmali, es pamanu jaunās māmiņas, kuras neziņas dēļ tur plastmasas pudeli ar ūdeni vai jebkuru citu dzērienu tiešos saules staros. Un dzer šo ūdeni ne tikai pašas, bet dod to arī saviem bērniem.

Kas notiek ar ūdeni saulē?

Ūdens uzsilst kā tējkannā un sāk lēnām kausēt plastmasu. Pārkarsētā plastmasa savukārt ūdenī izdala kaitīgas vielas. 

Tāpēc saulē pārkarsētu ūdeni nekādā gadījumā nedrīkst dzert! Īpaši bērni!

Galu galā vecākiem nav noslēpums, ka mūsdienās katrs otrais bērns cieš no dažādām alerģijām, kas attīstās augsta vides piesārņojuma dēļ: klimata, gaisa, ūdens, pārtikas, elektromagnētiskā starojuma, cilvēku migrācijas, neaktivitātes, stresa, vīrusi un baktērijas.

Šajā procesā sava loma ir arī sliktas kvalitātes ūdenim.

  • Galvenais jautājums ir: ko dzert pašiem un ko dot bērniem? Vēl svarīgāks ir jautājums, kādu ūdeni nekad nevajadzētu dzert.
  • Kāds ūdens sastāvs ir optimāls katrai dienai?
  • Kā nekaitēt sev? Kā izmantot ūdens kvalitāti un spēku, lai uzlabotu pašsajūtu?
  • Kā noteikt ūdens tīrību?
  • Kuram ūdenim uzticēties?
  • Īsāk sakot, kā saprast ūdens spēku?

To visu un daudzus citus svarīgus jautājumus varat uzzināt manā jaunajā online kursā-

WATER AMBASSADOR

www.waterambassador.org 

Īpaši svarīga sadaļa

ir veltīta jaunajām māmiņām un grūtniecēm. Nav nekā svarīgāka par veselīgiem pēcnācējiem.

Un arī kurss būs ne mazāk interesants jebkurai personai, kura vēlas uzzināt, kādu ūdeni vislabāk dzert.

Kāds ūdens mūs šķir no jaunības?

Otrkārt, tāpēc, ka ūdens, kas stāvējis tiešos saules staros, ir kļuvis oksidatīvāks, tas ir, šāds ūdens nepadara mūs jaunākus, tieši otrādi – tuvina vecumam. Tāpēc ilgstoša tiešu saules staru iedarbība nav vēlama ūdenim ne tikai plastmasas, bet arī stikla iepakojumā.

Tātad, kad esat pludmalē, izrociet nelielu bedrīti, ievietojiet tur ūdens pudeli un pārklājiet to ar dvieli. Ūdens būs tumsā, un plastmasa būs droša vēsumā.

Protams, tikpat svarīgi ir atcerēties arī izrakt pudeli.

Ar šādu uzglabāšanu pats ūdens būs Jums pateicīgs par tik īpašu attieksmi. Turklāt ūdens uzlādēsies ar zemes enerģiju.

Nav noslēpums, ka ūdens ir visreaktīvākā viela Visumā.

Turklāt pludmales kafejnīcās nevajadzētu pirkt ūdeni, kas visu dienu atradies saulē. Ja redzat šādu situāciju, delikāti padalieties ar šo informāciju ar kafejnīcas īpašnieku. Lielākā daļa cilvēku nezina šīs detaļas. Un no nezināšanas veidojas šāda pavirša attieksme pret pašu svētāko, kas mums ir – Ūdeni. 

Pašsaprotami, ka mēs sastāvam no ūdens, un visi procesi organismā notiek ar ūdens klātbūtnes palīdzību.


“Dzīves laikā Jūs izdzerat apmēram 40 000 litrus ūdens, un Jūsu ķermenis kļūst par šī ūdens filtru. Kvalitātei ir galvenā loma, jo mēs esam veidoti no ūdens. “    – Dans Volevahs, Ūdens Sommeljē

Ir zināms, ka reģionos, kur atrodami ilgdzīvotāji, viens no rādītājiem ir augstas kvalitātes dabīgā ūdens klātbūtne.

Kā saprast, kad ūdens jau ir sabojājies, pat ja ūdens ir atdzisis? 

Saspiediet pudeli un pasmaržojiet gaisu, kas iziet no pudeles. Ja ir viegla alkohola smarža un pat neliela garša, tas nozīmē, ka ūdens jau ir sabojājies. 

Var gadīties, ka tikai Jūs sajutīsiet šīs smakas un garšas toņu smalkumus, un citi cilvēki to nevarēs sajust. Šajā gadījumā uzticieties sev, Jums neliekas, Jūs vienkārši esat jutīgāks.

Dalieties ar šo svarīgo informāciju ar saviem mīļajiem un tiem, kas jums ir dārgi!

Drošība automašīnā.

Uztveriet to kā dzelžainu likumu, it īpaši vasarā: ūdeni vienmēr uzglabāt bagāžniekā. Tas attiecas gan uz PET, gan arī stikla iepakojumiem!

Automašīnā ūdens ne tikai pārkarst kā siltumnīcā, bet arī pastāv risks, ka ūdens pudele kļūst kā palielināmais stikls, kas var aizdedzināt salonu. Šādi gadījumi notiek diezgan bieži.

Neatstājiet dzērienu pudeles praktiskajos mantu turētājos automašīnā. Tas ir tiešs ceļš uz risku, ka (labākajā gadījumā) salonā izdeg caurums, taču var gadīties, ka Jums būs jāpērk jauns auto.

Kāda veida ūdeni dzert?

Par to, kāda veida ūdeni dzert dažādos vecumos un kā vispār saprast dažādu ūdeņu priekšrocības, kā pārliecināties par savu izvēli jebkurā situācijā, lai varētu izvēlēties labāko no pieejamajiem ūdeņiem, to es iemācīšu Jums savā online kursā www.waterambassador.org     Pievienojieties, tās ir zināšanas, kas noderēs ikvienam. Tās paliks ar Jums uz visu mūžu.

Ir gandrīz neiespējami patstāvīgi izprast ūdens izvēles tēmu, jo nekur nav atrodama apkopota informācija. Personīgi man bija nepieciešami apmēram 10 gadi. Studēju Vācijā Ūdens Someljē skolā, katru gadu devos uz zinātniskām konferencēm ārzemēs, turpinu sazināties ar labākajiem zinātniekiem ūdens jomā. Veicu un palīdzēju veikt vairākus medicīniskus eksperimentus un pētijumus. Daudz pārbaudīju pats uz sevis. Esmu analizējis vairāk kā 2000 dažādu ūdeņus.

Tikai apvienojot zinātnisko izpratni, fizikas, ķīmijas, medicīnas un citas zināšanas, ūdens garšas un daudzu gadu personīgo pieredzi, ar pārliecību varu teikt, ka daudzi ar ūdeni saistīti atklājumi vēl ir priekšā. Taču praktisko ūdens tēmas daļu noteikti būtu jāzin ikvienam. Ar vienkāršu paņēmienu palīdzību un izpratni par to, kā pareizi apieties ar ūdeni, un, pats galvenais, kādu ūdeni dzert un kuru nedzert, Jūs varat ne tikai uzlabot savu pašsajūtu, bet arī gūt patiesu prieku un baudu no piemērota ūdens lietošanas.

Atrast savu ūdeni un sajust: JĀ, tas ir mans ūdens, un katru malku dzert ar prieku un pārliecību, balstītu uz izpratni par konkrētā ūdens priekšrocībām, ir kaut kas līdzīgs meditācijai. Jūs it kā savienojaties ar ūdeni un katrā malkā izbaudāt ūdens garšu un patieso spēku.

Pievienojieties online kursam

www.waterambassador.org un Jūs atklāsiet sev jaunu pasauli, ūdens pasauli un jaunas sajūtas.

Tas uz visiem laikiem mainīs Jūsu uztveri par ūdeni un paplašinās Jūsu apziņu.

Kurss sastāv no vairākiem moduļiem. Katrā modulī ir daudz dažādu tematu. Katra tēma tiek apskatīta video lekcijās. Dažādi praktiski mājasdarbi, lai paplašinātu redzesloku un veidotu personīgo pieredzi.

Iesākumam, lai paplašinātu Jūsu redzesloku ūdens izvēlē, iesaku lejupielādēt pirmo izglītojošo mobilo lietotni PickAqua.

   

Lejupielādējiet lietotni    

www.pickaqua.com 

Tur Jūs atradīsiet daudz noderīgas informācijas par ūdens priekšrocībām un spēku.

Atcerieties ieteikt PickAqua arī draugiem.

 

Ūdens Sommeljē Dans Volevahs talantu šovā “Amazing People” 2020. Krievija

Play Video

Esiet veseli!  

Dive deep into the subject of water with PickAqua app:

Related articles
Ikvienam būtu jāprot atšķirt “sadeguša” ūdens garšu. Bet kā to atšķirt?

Ikvienam būtu jāprot atšķirt “sadeguša”...

Atplaukstot vasarai, pieaug patērētā ūdens daudzums un risks piepildīt savu organismu ar sabojātu (“sadegušu”) ūdeni. “Sadedzis” ūdens ir tāds, kas uzglabājies PET pudelē un ilgāku laiku pārkarsis saulē. Šādu pārkarsētu…
Ūdens, āda, skaistums un veselība

Ūdens, āda, skaistums un veselība

Tas, ka cilvēks burtiski sastāv no ūdens, nav noslēpums. Labu ādas veselību grūti iedomājama bez pietiekama ūdens daudzuma uzņemšanas ikdienā. Taču ne mazāk svarīgs ir arī mūsu lietotā ūdens sastāvs,…

Latest articles​

Каждый должен научиться различать вкус «горелой» воды

Каждый должен научиться различать вкус «горелой» воды

С наступлением лета количество потребляемой воды увеличивается, и увеличивается риск наполнить организм поврежденной («сгоревшей») водой. «Сгоревшая» вода – это вода, которая хранилась в ПЭТ-бутылке и длительное время перегревалась на солнце. Не рекомендуется пить такую ​​перегретую воду даже в остывшем виде.…
Todos deberían aprender a distinguir el sabor del agua "quemada". Como hacer lo?

Todos deberían aprender a distinguir el sabor del agua "quemada". Como hacer lo?

A medida que avanza el verano, aumenta la cantidad de agua consumida y aumenta el riesgo de llenar su cuerpo con agua dañada ("quemada"). El agua "quemada" es agua que se ha almacenado en una botella de PET y se…
Ikvienam būtu jāprot atšķirt “sadeguša” ūdens garšu. Bet kā to atšķirt?

Ikvienam būtu jāprot atšķirt “sadeguša” ūdens garšu. Bet kā to atšķirt?

Atplaukstot vasarai, pieaug patērētā ūdens daudzums un risks piepildīt savu organismu ar sabojātu (“sadegušu”) ūdeni. “Sadedzis” ūdens ir tāds, kas uzglabājies PET pudelē un ilgāku laiku pārkarsis saulē. Šādu pārkarsētu ūdeni nav vēlams dzert arī tad, kad tas ir atdzisis.…
Jeder sollte lernen, den Geschmack von "verbranntem" Wasser zu unterscheiden. Wie kann man es lernen?

Jeder sollte lernen, den Geschmack von "verbranntem" Wasser zu unterscheiden. Wie kann man es lernen?

Mit fortschreitendem Sommer steigt die verbrauchte Wassermenge und das Risiko, Ihren Körper mit beschädigtem ("verbranntem") Wasser zu füllen, steigt. „Verbranntes“ Wasser ist Wasser, das in einer PET-Flasche gelagert und lange in der Sonne überhitzt wurde. Es ist nicht ratsam, solch…
Everyone should learn to distinguish the taste of "burnt" water. How to do it?

Everyone should learn to distinguish the taste of "burnt" water. How to do it?

As summer progresses, the amount of water consumed increases and the risk of filling your body with damaged ("burnt") water increases. "Burnt" water is water that has been stored in a PET bottle and overheated in the sun for a…
Agua, piel, belleza y salud

Agua, piel, belleza y salud

No es secreto que el ser humano está literalmente hecho de agua.Es difícil imaginar una buena salud de la piel sin tomar suficiente agua a diario. Sin embargo, la composición y calidad del agua que utilizamos y la técnica de…
Wasser, Haut, Schönheit und Gesundheit

Wasser, Haut, Schönheit und Gesundheit

Es ist kein Geheimnis, dass der Mensch fast wörtlich aus Wasser besteht.Eine gute Hautgesundheit ist schwer vorstellbar, ohne täglich ausreichend Wasser zu trinken. Nicht weniger wichtig sind jedoch die Zusammensetzung und Qualität des verwendeten Wassers sowie die Technik der Wasseraufnahme…
Вода, кожа, красота и здоровье

Вода, кожа, красота и здоровье

Не секрет, что человеческий организм буквально состоит из воды.Хорошее здоровье кожи трудно представить без ежедневного употребления достаточного количества воды. Однако не менее важны состав и качество воды, которую мы употребляем, и сама техника водозабора.Многие наверняка замечали, что на состояние кожи,…

Get your free e-book

It is important to know for everyone! But especially important information for pregnant women and children.

Subscribe to our newsletter

Be the first to hear about Watery news!
Water blog posts, water reviews & recommendations, events, water science.